Rólunk

A Hírös Faiskola Kft. Bács-Kiskun megye északi részén, Kecskeméttől 13 km-re található Szentkirály irányában. A faiskola Kecskemét térségében nagyon jó természeti adottságú területen, kiváló földeken gazdálkodó faiskola a miénk. Cégünk elsősorban a Nemzeti Fajtajegyzékben szereplő Magyarországon bevált gyümölcsfa oltványokat szaporítja. Saját törzsfaiskolával is rendelkezünk, így körülbelül 90 %- ban a mi általunk termelt, vírusmentes szaporítóanyaggal dolgozunk. Ezenkívül német és holland import szaporítóanyagokat is felhasználunk a termesztésben. A törzsültetvényünkben körülbelül 2000 darab törzsfa van, ez olyan 250 darab, különböző gyümölcsfajtát jelent. Csak olyan fajtákat árusítunk, ami a hazai klimatikus körülmények mellett kiváló tulajdonságot és minőségi fajtajelleget hordoz. Faiskolánkban nem csak vírusmentes certifikált oltványokat, hanem kisebb tételben kommersz fákat is előállítunk, valamint bogyós gyümölcsűek forgalmazásával is foglalkozunk.

Elmondható, hogy a Hírös Faiskola Kecskemét térségében igen széles szortimenttel várja kedves partnereit, akik immáron több mint 250 fajta csonthéjas és almatermésű gyümölcsfajta közül választhat.

A készleten lévő gyümölcsfáinkkal és gyors kiszolgálással szeretettel várjuk új és régi vevőinket egyaránt! Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, látogasson el hozzánk, vagy tekintse meg Facebook oldalunkat és honlapunkat!